Sokol Svinov – TJ Sokol Opatovice n/L 22:15 /13:7/

rozhodčí: Miroslav Beran z Bakova nad Jizerou

brankář – J. Barták, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, S. Jelínek, M. Straník

útočníci – P. Bajer, V. Bittner, P. Hruška, R. Staněk, Z. Bittner

trenér – Jindřich Hruška         vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 5x, P. Bajer 4x, Z. Bittner 4x, P. Hruška 1x, V. Bittner 1x

V 9. kole nejvyšší soutěže mužů nastoupili Opatovičtí muži na hřišti Ostravského Svinova. Domácí byli povzbuzeni sobotní výhrou nad Krčínem, hosté nastoupili bez svého kapitána V. Práchenského, nehrál také další útočník  B. Štefanča, kterého po delší odmlce nahradil R. Staněk. V prvních 10 minutách zápasu do stavu 3:3 se hrála vyrovnaná házená, poté domácí utekli ve skóre o tři branky na 8:5 v 15. minutě. Opatovičtí kanonýři začali pilně trefovat gólmana Svinova, pokud již byl překonán, mířily jejich střely většinou do brankové konstrukce. Na druhé straně se příliš nedařilo ani hostující obraně, která bez úspěchu míchala se svým složením. Na konci první půle neproměnili Opatovičtí pokutový hod a poločas končil za stavu 13:7. Ve druhé části hry se obraz hry nijak nezměnil, domácí kontrolovali svůj náskok a hosté přes veškerou snahu svoji produktivitu nijak nezlepšili. Oba body tak zaslouženě, za výsledek 22:15, patří domácím.