TJ Příchovice – TJ Sokol Opatovice n/L 27:22 /15:9/

obránci – Jakub Hruška, S. Jelínek, M. Straník, M. Bittner

útočníci – P. Bajer, V. Bittner, P. Hruška, B. Štefanča

trenér – Jindřich Hruška        vedoucí – V. Práchenský

branky Opatovic: P. Bajer 10x, V. Bittner 7x, B. Štefanča 3x, P. Hruška 2x

V neděli odehráli další utkání Opatovičtí opět na Plzeňsku, na hřišti překvapení soutěže, týmu TJ Příchovice. Aktuálně druhý tým tabulky se chlubí především vynikající hrou útoku, ve kterém dominuje dvojice O. Hošťálek a M. Frána. Již oslabenou sestavu hostů po sobotním zápase opustil obránce J. Křovák a moc variant do zápasu tak nezbývalo. První půle byla v režii Příchovic, 10. minuta 6:3, 20. minuta 10:6. Opatovickým nehrála dobře obrana, minimum zákroků také předvedl gólman. Hosté se snažili v obraně měnit své posty, ale nebylo to nijak platné. Poločas končil za stavu 15:9. Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, na branky Příchovic odpovídala nejčastěji Opatovická dvojice  P. Bajer a V. Bittner, ale dostatečný rozdíl ve skóre si domácí stále hlídali. Největší problém Opatovic v nedělním utkání byla defenzíva, která obdržela 27 branek, oba body patří zaslouženě domácím.