TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice n/L 23:19 /13:10/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, S. Jelínek, M. Straník

útočníci – P. Bajer, V. Bittner, P. Hruška, B. Štefanča

trenér – Jindřich Hruška        vedoucí – V. Práchenský

branky Opatovic: P. Bajer 8x, B. Štefanča 5x, V. Bittner 5x, P. Hruška 1x

V sobotním utkání nastoupili Opatovičtí házenkáři proti lídru prvoligové tabulky a úřadujícímu Mistru ČR týmu  TJ Přeštice. Začátek patřil domácím, 5. minuta 3:0, Opatovičtí se rychle vzpamatovali a srovnali skóre na 3:3 v minutě osmé. I nadále se hrála rychlá kombinační házená, hosté stačili odpovídat na přesné zásahy Přeštic, 20. minuta 9:8. Bohužel Opatovicím nevyšel závěr první půle, kdy se domácí utrhli do 3 brankového vedení 13:10. Ve druhém poločase hosté stále bojovali o zvrat, několikrát snížili rozdíl ve skóre na 2 branky, v 45. minutě platil stav 19:16. Bohužel Opatovičtí neproměnili některé své šance, skvěle zachytal domácí gólman, který kryl také 2 pokutové hody. Zkušený tým Přeštic si své vedení již pohlídal, zápas končil za stavu 23:19.