TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Rokytnice 20:9 /10:6/

rozhodčí: Miroslav Beran z Bakova nad Jizerou

brankář – J. Barták, V. Pospíšil

obránci – J. Křovák, J. Hruška, S. Jelínek, M. Straník

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, V. Bittner, P. Hruška, B. Štefanča, M. Bittner

trenér – Libor Bittner vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: P. Bajer 9x, B. Štefanča 5x, V. Bittner 4x, P. Hruška 1x, M. Bittner 1x

V šestém kole nejvyšší soutěže mužů se v Opatovicích představil tým z Přerovska TJ Sokol Rokytnice. Hrálo se za ideálního téměř letního počasí před početnou kulisou diváků. První branku utkání dával domácí kapitán B. Štefanča, hosté odpověděli svým nejlepším střelcem F. Cieslarem, 5. minuta 1:1. V dalších minutách už domácí Opatovice vedly, 10. minuta 4:1, s velkou chutí hrálo duo útočníků P. Bajer a B. Štefanča. Soupeř se ještě v dalších minutách pokoušel srovnat vývoj v utkání, 15. minuta 6:4, ale skvělá obrana Opatovických, kterou opět jistil svými zákroky gólman  J. Barták, k žádnému zvratu v zápase Rokytnici nepustila. Poločas končil za stavu 10:6 a diváci se těšili na pokračování ve druhé půli. Po přestávce dala první branku Rokytnice, nicméně byla to branka na hodně dlouho dobu poslední. Téměř 20 minut dominoval už jen domácí tým, který skóre neustále navyšoval, 40. minuta 12:7, 45. minuta 16:7,  50. minuta 18:7. Famózní výkon předváděl gólman J. Barták, který vykryl všechny střely, které vyslali útočníci Rokytnice. Na druhé straně řádil P. Bajer, který využíval skvělých přihrávek svých spoluhráčů. Utkání se změnilo  v exhibici a hosté už jen netrpělivě čekali na závěrečný hvizd, který přišel za stavu 20:9 pro domácí Opatovice. Velká pochvala za předvedený výkon pro všechny Opatovické hráče, nejlepším z nich byl gólman J. Barták.