TJ Sokol Podlázky – TJ Sokol Opatovice n/L 18:20 /8:8/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, S. Jelínek, Jindra Hruška

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, V. Bittner, P. Hruška, B. Štefanča, M. Bittner

trenér – Jindřich Hruška

branky Opatovic: B. Štefanča 7x, P. Bajer 6x, Z. Bittner 4x, V. Bittner 3x

Opatovickým házenkářům před zápasem opět narostla marodka, kromě V. Práchenského chyběl obránce M. Straník, nemohl hrát také útočník R. Staněk. V úvodu měli mírně navrch domácí, 3. minuta 3:2, za Opatovické odpovídal  Z. Bittner, v 5. minutě srovnával B. Štefanča, který vzápětí chytil střeleckou slinu a dalšími 2 brankami skóre otáčel na 4:5 v minutě třinácté. Opatovickým hrála skvěle obranná trojice, kterou jistil svými povedenými zákroky gólman J. Barták. Poločas končil za stavu 8:8 a zápas byl stále otevřený. Ve druhé půli se hosté rychle ujali vedení, Podlázky dokázaly srovnat, ale v utkání byli domácí nuceni skóre neustále dotahovat, Opatovičtí byli většinou o 1-2 branky lepší, ve 45. minutě platil stav 12:13. Rozhodnutí utkání přišlo cca 10 minut před koncem, kdy se začal prosazovat kanonýr P. Bajer, jeho 4 branky pomohly k průběžnému výsledku 15:18 v 56. minutě. Závěr již hosté zkušeně dohráli a své vedení bezpečně udrželi, za výsledek 18:20 oba body putují do Východních Čech. Gratulace kompletnímu Opatovickému týmu, který i v oslabené sestavě dokázal silného soupeře přehrát.