4. kolo          I. liga muži              08. 09. 2019            sezóna 2019/2020

trenér – Libor Bittner      vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 11x, P. Bajer 7x, R. Staněk 2x, B. Štefanča 1x, V. Bittner 1x

Do nedělního zápasu nastoupili Opatovičtí bez obránce J. Křováka, do branky byl připraven V. Pospíšil. Hosté přijeli kompletní, včetně své největší posily útočníka J. Peška, který také hned v první minutě otevřel skóre utkání.  Domácí vzápětí odpověděli R. Staňkem. V páté minutě Čakovice vedli 2:1, v desáté už 4:2. Domácí se těžko prosazovali proti pohyblivé obraně hostů, poměrně dost zákroků také předvedl jejich gólman. Deset minut předkoncem první půle platil stav 7:8, ale domácí začali pomalu obracet vývoj utkání. Do poločasu stihli srovnat na 9:9, Čakovickým se přestalo dařit dávat branky, Opatovický gólman J. Barták předvedl několik důležitých zákroků. Ve druhé části hry dal první rozdílovou branku ve prospěch Opatovic skvělou střelou Z. Bittner a tím také odstartoval svůj střelecký koncert. Během deseti minut vyšplhalo průběžné skóre na 14:13, v 50. minutě domácí vedli 18:16, Z. Bittner postupně nasázel 10 branek ve druhém poločase! Za hosty stále nejvíce hrozil J. Pešek, ale na vše sám nestačil. Domácí zvládli posledních deset minut utkání skvěle. Obrana hrála aktivně, gólman V. Pospíšil několikrát ukázal své umění. A v útoku, když bylo potřeba, dávali branky kanonýři Z. Bittner a P. Bajer. Skóre zápasu se zastavilo na konečném stavu 22:18, oba body tak zůstávají zaslouženě doma. Opatovický tým tak před svými diváky napravil nepovedený výsledek ze soboty. Nejlepším mužem utkání byl Zdeněk Bittner.