2. kolo          I. liga muži              01. 09. 2019            sezóna 2019/2020

obránci – J. Křovák, M. Straník, Jakub Hruška, S. Jelínek

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, V. Bittner, P. Hruška, B. Štefanča, M. Bittner, V. Bouz

trenér – Libor Bittner      vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: P. Bajer 8x, V. Bittner 6x, P. Hruška 4x, Z. Bittner 3x, V. Bouz 2x

V regionální derby proti týmu z Nového Města nad Metují, Sokolu Krčín nemohl nastoupit kapitán družstva V. Práchenský. Zastoupil jej Z. Bittner a také ve své premiéře v nejvyšší soutěži, věkem ještě dorostenec, V. Bouz. Začátek utkání byl v režii P. Bajera, který během prvních 15. minut nastřílel 5 branek a také skvělého gólmana J. Bartáka, který svými zákroky doslova deptal Krčínské útočníky. Poprvé kapituloval až ve 14. minutě! Ve dvacáté minutě Opatovice vedli 6:2 a mířili k povedenému výsledku první půle. Kromě domácího brankaře hrála vynikající partii celá obranná řada, která nepouštěla Krčínské k jednoduchému zakončení. Díky posledním 5 minutám poločasu, které se výrazně nepovedly hostujícímu týmu, skóre vyšplhalo až na 11:4. První branku ve druhém poločasu rychle vstřelil P. Bajer, ale Krčín se nevzdával a do 45. minuty snížil na 15:9. A protože domácí útočníci, většinou zbrklou hrou, začali ztrácet některé míče dovolili soupeři stáhnout až na 15:11. Po oddychovém čase se Opatovičtí vrátili ke své produktivní hře z první půle a dali soupeři na vědomí, že žádný zvrat v nedělním utkání se konat nebude, 57. minuta 20:12, konečný výsledek 23:14. Velkou pochvalu zaslouží celý tým, nejlepším mužem zápasu byl gólmanJ. Barták.