TJ Sokol Opatovice n/L – SK Studénka       22:18 /12:9/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, S. Jelínek, M. Straník

útočníci – B. Štefanča, V. Bittner, P. Hruška, R. Staněk, Z. Bittner, M. Bittner, V. Bouz

trenér – Libor Bittner        vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: V. Bittner 12x, R. Staněk 6x, B. Štefanča 2x, P. Hruška 2x

Poslední utkání podzimní části a zároveň předehrávku prvního jarního kola odehráli Opatovičtí na svém hřišti proti týmu Studénky. Domácím se opět rozrostla marodka, do zápasu nemohl nastoupit zraněný P. Bajer, pouze z lavičky celé utkání sledoval Z. Bittner, naopak týmu pomohl útočník R. Staněk. První branku utkání dal V. Bittner, hosté vzápětí skóre otočili na 1:2 v páté minutě. Jak se později ukázalo, bylo to poslední vedení hostů v zápase. Domácím se skvěle rozehrála dvojice V. Bittner a R. Staněk, která se během první půle postarala o většinu branek, 10. minuta 5:3, 20. minuta 8:7. Skóre za Studénku neustále dotahovala dvojice bratrů Silberů, kteří drželi svůj tým na dostřel. Závěr poločasu vyšel mnohem lépe domácím, kteří se ujali vedení 12:9. Do druhé půli vstoupili Opatovičtí velice vlažně, obrana působila nekoncentrovaně a útok ztrácel míče nepřipravenou střelbou, hosté tohookamžitě využili a do 38. minuty srovnali na 13:13. Naštěstí pro domácí důležitou branku vstřelil kapitán B. Štefanča, kterého vzápětí podpořil několika brankami vynikající V. Bittner. Ve 47. minutě tak domácí opět vedli vyšším rozdílem 17:14. Tento náskok udržoval domácí tým už po zbytek utkání, v závěru si mohli zahrát i náhradníci z obou laviček. Zápas končil za stavu 22:18, oba body patří zaslouženě domácím. Nejlepším hráčem utkání byl vyhodnocen za skvělý výkon podpořený 12 brankami Opatovický Václav Bittner!

Během podzimní části sezóny nasbírali Opatovičtí celkem 14 bodů / 7 – 0 – 5 / s kladným skórem 242:226 a přezimují na 5. místě prvoligové tabulky za týmy Přeštic, Nýřan, Tymákova a Příchovic.