TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Nezvěstice      20:15 /11:8/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, S. Jelínek, M. Straník

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, B. Štefanča, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – Libor Bittner         vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 10x, P. Bajer 4x, V. Bittner 4x, B. Štefanča 2x

K nedělnímu zápasu přijel do Opatovic další Plzeňský tým, TJ Sokol Nezvěstice. Domácí nastoupili v kompletní sestavě, hosté přijeli posíleni o druholigové hráče Žatce. Začátek patřil Nezvěstickým hráčům, 3. minuta 0:2, za domácí dával první branku B. Štefanča, vzápětí po zisku domácí obrany srovnával P. Bajer, 6. minuta 2:2. V dalších minutách se do střelecké pohody dostal Opatovický Z. Bittner, jeho 8 branek v první půli bylo skvělým představením pro diváky! Hostující obrana jej nedokázala bránit a začala si pomáhat stále více fauly. Hosty držel na dostřel nejvíce P. Sýkora s pěti brankami za poločas. Důležitým momentem závěru první půle byl proměněný trestný hod z 9 metrů, který opět zařídil Z. Bittner, poločas 11:8. Druhá půle začala další brankou nejlepšího domácího střelce, bohužel ve  40. minutě musel Z. Bittner hřiště opustit pro zranění. Hostům se podařilo do 45. minuty skóre stáhnout na 14:13, nicméně více jim toho domácí nepovolili, obrana se překonávala v obětavosti, nepouštěla Nezvěstice k jednoduchému zakončení, několik zákroků předvedl Opatovický gólman V. Pospíšil. Ve 42. minutě domácí vedli 16:13, do přesného zakončení se začal prosazovat nejmladší z bratrů Bittnerových, Václav. Především jeho chytrá branka z trestného hodu byla hodně důležitá. Závěr již Opatovice zkušeně dohráli a Nezvěstice k ničemu nepustili, za výsledek 20:15 patří oba body zaslouženě domácím. Gratulace kompletnímu týmu, vynikající zápas opět odehrál Z. Bittner, jeden z nejlepších

výkonů podzimu předvedla kompletní Opatovická defenzíva!

Příští týden, v neděli 20. října, nastoupí Opatovičtí od 10,30 v předehrávce 12. kola proti družstvu Studénky k poslednímu utkání podzimu. Zveme všechny příznivce Opatovické národní házené!