TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Dioss Nýřany       19:20 /9:11/

brankář – J. Barták, V. Pospíšil

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, S. Jelínek, M. Straník

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, B. Štefanča, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – Libor Bittner        vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 12x, B. Štefanča 4x, P. Bajer 1x, P. Hruška 1x, V. Bittner 1x

K sobotnímu utkání přijel do Opatovic tým Nýřan v kompletní sestavě, domácím chyběl útočník R. Staněk. Hrálo se za ideálního slunečného počasí před početným obecenstvem. První branku dával domácí kapitán B. Štefanča, hosté vzápětí skóre obrátili na 1:2, poprvé o sobě dal vědět Nýřanský kanonýr M. Gabriel. Skóre v dalších minutách utěšeně narůstalo, 7. minuta 3:4, 13. minuta 5:6. V domácím dresu začal úřadovat střelec Z. Bittner. Ještě ve 20. minutě bylo skóre srovnané na 8:8. Poté ještě více přitvrdila Nýřanská obrana a domácí útočníci se přestali prosazovat. Poločas patřil hostům 9:11. Druhou půli opět načal povedenou střelou B. Štefanča, za hosty odpověděl A. Faifr. Ve 40. minutě stále Nýřany vedly o dvě branky 13:15. Skvělé utkání začal hrát domácí Z. Bittner, jeho branky držely domácí ve hře. Hostům stále více využívali slabého výkonu rozhodčího, který se rozhodl prakticky celé utkání netrestat tvrdé fauly a úmyslnou hru obránců v brankovišti kartami obou barev. Vedlo to k neustálému kouskování jinak zajímavého zápasu. V poslední minutě rozhodčí „zapomněl“ na avizované nastavení času a zastavil útok domácích za stavu 19:20. Pro domácí Opatovice velká škoda, zápasu by jednoznačně slušela nejvíce remíza. Nejlepším mužem utkání byl Opatovický Z. Bittner, oba body ale berou za výsledek 19:20 Nýřany.