1. kolo          I. liga muži              25. 08. 2019            sezóna 2019/2020

trenér – Jindra Hruška      vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: P. Bajer 9x, V. Práchenský 5x, B. Štefanča 4x, V. Bittner 2x, P. Hruška 1x

Úvodní utkání nové prvoligové sezóny odehráli Opatovičtí, před skvělou návštěvou více než 300 diváků, na hřišti SK Studénky. V prvních minutách hosté dominovali, 5. minuta 0:4, 10. minuta 2:6. Opatovická obrana s gólmanem J. Bartákem hrála soustředěně a nepouštěla Studénku k jednoduchému zakončení. V útoku dávali branky všichni Opatovický střelci, domácí nestíhali a skóre neustále rostlo. Do poločasu odcházela obě družstva za stavu 6:11. Ve druhé půli začali domácí hrát mnohem lépe, díky svému nejlepšímu střelci B. Silberovi stáhli průběžný stav ve 40. minutě na 10:13. Vzápětí neproměnili hosté dva nařízené pokutové hody a domácí vycítili šanci na zvrat. Pět minut před koncem svítil na tabuli stav 15:16. Poté se, ale ukázala Opatovická zkušenost a díky přesné ruce P. Bajera dovedli hosté utkání k vítězství 19:21. První dva body tak míří do Východních Čech.

V dalším utkání nejvyšší soutěže mužů se Opatovičtí představí v domácím prostředí, v regionální derby, protitýmu z Nového Města nad Metují, Sokolu Krčín. Utkání se odehraje v neděli 1. 9. od 10,30. Těšíme se na Vaši návštěvu.