4. kolo          II. liga ženy             17. 09. 2017            sezóna 2017/2018

branky Opatovic: B. Bittnerová 13x, N. Prudičová 7x

Ostravský Svinov byl dalším soupeřem Opatovických žen ve 2. lize. K zápasu odcestovali hosté bez dvou hráček útoku Petry Jankové a zraněné Barbory Jelenové. V Ostravě celý den pršelo, mokrý terén výrazně ztěžoval pohyb hráček. V samotném utkání byl vyrovnaný pouze jeho začátek, kdy se oba soupeři vzájemně oťukávali, 5. minuta 2:2. V dalších minutách hry se projevila kvalita hostující obrany s gólmankou, v útoku řádilo duo B. Bittnerová s N. Prudičovou. První půle končila za pohodlného náskoku hostů z Opatovic 5:12. Ve druhé části hosté zvolnili a obraz hry se tak vyrovnal, Opatovické ženy si hlídaly své jasné vedení a na každou domácí branku stejně odpovídaly. Za výsledek 13:20 berou zaslouženě oba body hosté a připisují si tak další vítězství v soutěži.