8. kolo          II. liga ženy             08. 10. 2017            sezóna 2017/2018

Draken - Svinov 9 : 11 ( 3 : 6 )
Pustějov - Opatovice 22 : 21 ( 13 : 10 )
Náchod - Hlinsko 12 : 10 ( 6 : 5 )

TJ Sokol Pustějov – TJ Sokol Opatovice n/L    22:21 /13:10/

rozhodčí: Pavel Jurtík z Chropyně

brankář – A. Ansorgová

obránci – J. Bittnerová, D. Rydlová, K. Hanovcová

útočníci – Petra Janková, N. Prudičová, B. Jelenová, A. Křováková, B. Bittnerová

trenér – J. Bittner            vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Jelenová 12x, N. Prudičová 4x, Petra Janková 3x, B. Bittnerová 2x

Další utkání II. ligy odehrály Opatovické ženy na hřiště Pustějova nedaleko Studénky. Zápasu příliš nepřálo počasí, hrálo se na mokrém terénu, ale bez deště. Do zápasu vstoupili hosté s útočnou trojicí P. Janková – N. Prudičová – B. Jelenová, zraněná B. Bittnerová zůstala pouze na lavičce. První minuty se Opatovickým ženám nevydařily, postupně ztrácely v průběžném skóre až pět branek, obrana byla lehce prostupná. V závěru první půle se začal více prosazovat hostující útok a půle končila za stavu 13:10. Druhý poločas už byl z Opatovického pohledu veselejší, hosté dotahovali Pustějov až na nejtěsnější rozdíl ve skóre, dařilo se B. Jelenové, která opakovaně zakončovala do domácí sítě. V samotném závěru měl Opatovický tým možnost skóre srovnat, ale to se bohužel již nepovedlo. Za výsledek 22:21 zůstaly oba body doma.