13. kolo        II. liga ženy             29. 04. 2018            sezóna 2017/2018

vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Prudičová 8x, B. Bittnerová 6x, B. Jelenová 5x, P. Janková 3x

Utkání 13. kola II. ligy odehrály Opatovické ženy na Ostravsku, proti týmu z Pustějova. Úvod se podobal předchozímu domácímu utkání s Náchodem, 5. minuta a Opatovice vedly 4:0. V dalších minutách se Pustějov vzpamatoval z úvodního šoku a hru i skóre téměř srovnal, 18. minuta 5:6. To ale bylo z jejich strany vše, do konce poločasu navýšili hosté rozdíl ve skóre na 5 branek 7:12. Opatovicá útočná formace byla velice produktivní, branky padaly i ve druhé půli, střelecky se dařilo N. Prudičové. Na druhé straně se blýskla povedeným zákrokem a zlikvidováním pokutového hodu gólmanka A. Ansorgová. Z domácího týmu trvale hrozila nejlepší střelkyně K. Jedličková /12branek/, byla ale ve své aktivitě příliš osamocená. Za výsledek 15:22 berou další dva body zaslouženě Opatovické ženy. Gratulace kompletnímu týmu!