9. kolo          II. liga ženy             15. 10. 2017            sezóna 2017/2018

obránci – J. Bittnerová, D. Rydlová, K. Hanovcová

útočníci – B. Bittnerová, N. Prudičová, B. Jelenová, A. Křováková, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner           vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 10x, B. Jelenová 7x, N. Prudičová 2x, A. Křováková 1x

Do nedělního zápasu nemohla nastoupit nemocná Petra Janková, musela ji tedy zastoupit i přes své zranění B. Bittnerová. V obraně chyběla také Lada Neradová. První minuty utkání byly hodně opatrné, 5. minuta 2:2. Ve dvanácté minutě hosté už vedli 3:5, Opatovickým v těchto momentech nepracovala dobře obrana a útok byl bezzubý. K obratu zavelela B. Bittnerová, její čtyři branky zlomili soupeře mezi 16. až 22. minutou, stav 9:6. Na konci prvního poločasu se rozstřílela B. Jelenová, do přestávky šly domácí hráčky s komfortním náskokem šesti branek, 14:8. Druhý poločas začaly Opatovické ženy vlažně, jen díky dobře chytající gólmance A. Ansorgové nestáhl Svinov více průběžné skóre, 35. minuta 14:10. Potom se rozjel opět brankostroj v podání B. Bittnerové a o osudu utkání bylo rozhodnuto, 45. minuta 19:12. Poslední deset minut si zahráli utkání i všechny hráčky z lavičky, Svinov bojoval do konce a korigoval výsledek na závěrečný stav 20:16. Oba body zůstávají zaslouženě doma.