14. kolo        II. liga ženy             13. 08. 2018            sezóna 2017/2018

trenér – L. Bittner           vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 13x, P. Janková 6x, B. Jelenová 5x, N. Prudičová 3x

Prvních deset minut druholigového utkání žen bylo vyrovnaných, na každý gól Opatovických hosté vzápětí odpověděli, 10. minuta 4:4. Poté se začala stále více prosazovat domácí kanonýrka B. Bittnerová, především zakončení několika rychlých protiútoků bylo excelentní, 15. minuta 8:5. Několik důležitých zákroků v domácí brance předvedla A. Ansorgová, v útoku začala dávat branky B. Jelenová. Poločas patřil jednoznačně domácím 15:8. Ve druhé půli se obraz hry srovnal, domácím nepracovala dobře obrana, která dostávala opakovaně jednoduché branky, naštěstí v útoku byly Opatovické ženy stále produktivní, 45. minuta 22:14, několik branek za sebou dala P. Janková. Konec utkání se již pouze dohrával, o vítězství domácích bylo rozhodnuto, za výsledek 27:20 bere Opatovické družstvo oba body. Pochvalu zaslouží všechny domácí útočnice a gólmanka A. Ansorgová.