3. kolo II. liga ženy 10. 09. 2017 sezóna 2017/2018

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Pustějov 21:5 /9:2/

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, J. Bittnerová, D. Rydlová

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, N. Prudičová, A. Křováková, Š. Bittnerová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 14x, Petra Janková 5x, N. Prudičová 1x, A. Křováková 1x

Další druholigové utkání odehrály Opatovické ženy na svém hřišti proti nováčkovi soutěže z Pustějova. Už první minuty naznačily jeho další průběh, domácí ženy rychle vedly, 8. minuta 4:0. Snad jen kluzký mokrý terén bránil k dalšímu výraznějšímu nárůstu ve skóre, 17. minuta 6:0. Hosté se poprvé trefili do Opatovické sítě ve 22. minutě, 7:1. V závěru první půle se ke kanonýrce B. Bittnerové také přidala Petra Janková a do kabin se odcházelo za stavu 9:2. I druhý poločas byl jednoznačný, Opatovický tým přidával jednu branku za druhou, obrana hrála soustředěně, své si odchytala gólmanka A. Ansorgová, 49. minuta 18:2. Až v posledních deseti minutách domácí zvolnili a dovolili soupeři zkorigovat výsledek na 21:5. Opatovické družstvo si tak mohlo připsat další vítězství a 2 body do tabulky II. ligy žen sk. „B“.