18. kolo        II. liga ženy             3. 6. 2018                sezóna 2017/2018

Svinov Brno 17 : 13 ( 10 : 7 )
Opatovice n/L Pustějov 26 : 21 ( 17 : 13 )

trenér – L. Bittner           vedoucí družstva – Š. Bittnerová

branky Opatovic: B. Bittnerová 11x, B. Jelenová 7x, P. Janková 4x, N. Prudičová 4x

V dalším utkání druhé ligy žen se domácí rychle ujali vedení, 5. minuta 3:1, ale hosté aktivní hrou nepřipustili vyšší rozdíl ve skóre, naopak v desáté minutě bylo srovnáno na 4:4. Opatovický tým se velice těžko prosazoval přes soupeřovu obranu, až od 16. minuty začal pravidelně skórovat a budovat si náskok, 20. minuta 10:7, 25. minuta 17:11, deset branek v první půli nastřílela B. Bittnerová.  Hosté z Pustějova se i ve druhé půli snažili o obrat v utkání, podařilo se jim přiblížit až na dvě branky, 40. minuta 19:17. Domácí se zásluhou několika branek B. Jelenové včas dostali ze střeleckého útlumu a v dalších minutách již diktovali tempo hry, v brance předvedla několik důležitých zásahů A. Ansorgová. Závěr utkání si Opatovické ženy již zkušeně pohlídaly a za vítězství 26:21 berou oba body.