12. kolo        II. liga ženy             22. 04. 2018            sezóna 2017/2018

HK Hlinsko v Č. Draken Brno 24 : 18 ( 13 : 11 )
TJ S.Opatovice n/L Sportklub Náchod 17 : 8 ( 9 : 2 )
Sokol Svinov TJ Pustějov 17 : 12 ( 9 : 5 )

vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 7x, B. Jelenová 5x, N. Prudičová 4x, P. Janková 1x

Východočeské derby 2. ligy žen vyšlo domácím skvěle, 6. minuta 4:0, 10. minuta 5:1. Opatovické útočnice přesně mířily a obrana získávala svoji aktivní hrou jeden míč za druhým. Jistotu zadním řadám také dodávala svým výkonem gólmanka Aneta Ansorgová. Už o poločase si Opatovické ženy vybudovaly dostatečný náskok ve skóre, stav 9:2. Ve druhé půli se hra srovnala, branky padaly na obou stranách, nicméně domácí si udržovali stále dostatečný rozdíl ve výsledku a s jistotou kráčeli k zaslouženým ligovým bodům. Za jasné vítězství si zaslouží pochvalu kompletní tým.