16. kolo        II. liga ženy             20. 5. 2018              sezóna 2017/2018

trenér – L. Bittner           vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 16x, B. Jelenová 7x, P. Janková 5x, N. Prudičová 3x

V nedělním domácím utkání proti Hlinsku nemohla nastoupit zraněná obránkyně J. Bittnerová, které přejeme brzké uzdravení. Od prvních minut přehrávaly na obou stranách hřiště útočné formace obrany, gólmanky nestačily tahat míče z branek, 4. minuta 3:3, 8. minuta 6:5. V patnácté minutě bylo skóre srovnáno na 9:9. Za Opatovické opět nejčastěji střílela hezké branky B. Bittnerová, v dresu Hlinska trápilo domácí obranu duo P. Dostálová a N. Kvapilová. V posledních deseti minutách začala dávat důležité branky i domácí B. Jelenová, v brance se začalo dařit A. Ansorgové a rázem byl tříbrankový rozdíl ve skóre, poločas 18:15. Začátek druhé půle byl opatrný, během prvních pěti minut nepadla branka. Hlinsko neustále bojovalo o zvrat v utkání, dokázalo se opakovaně přiblížit na dostřel dvou branek, ale posledních deset minut již jednoznačně patřilo Opatovickým ženám. Za konečný výsledek 31:25 zůstaly oba body doma, gratulace kompletnímu týmu za oba povedené víkendové zápasy.