20. kolo        II. liga ženy             17. 6. 2018              sezóna 2017/2018

trenér – L. Bittner           vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 13x, B. Jelenová 8x, P. Janková 6x, N. Prudičová 3x

Poslední utkání druhé ligy žen sehrál na svém hřišti proti poslednímu týmu tabulky a již sestupujícímu z této soutěže Drakenu Brno. V průběhu celého utkání a především v prvním poločase domácí tým jasně dominoval, útok byl vysoce produktivní a obrana s gólmankou A. Ansorgovou se přidala soustředěným výkonem, který hosty k ničemu nepustil. Poločasový stav 15:2 mluví za vše. Ve druhé půli domácí mírně polevili a umožnili hostům skóre jemně korigovat. Nakonec se diváci dočkali i třicáté branky v síti soupeře a po vítězství 30:9 a zisku obou bodů Opatovické ženy potvrdily své vítězství ve druholigové skupině „B“. Kompletnímu týmu s trenéry gratulujeme!