2. kolo          II. liga ženy             04. 09. 2017            sezóna 2017/2018

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, J. Bittnerová, D. Rydlová

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, N. Prudičová, B. Jelenová, A. Křováková

trenér – J. Bittner            vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 18x, Petra Janková 3x, B. Jelenová 1x

Druhé utkání nové sezóny 2. ligy odehrály Opatovické ženy v regionálním derby na hřišti SK Náchod. Už od prvních minut dal Opatovický tým najevo, že chce odvézt oba body, 10. minuta 1:3, 14. minuta 2:5. Rozhodující zlom v utkání a dostatečný náskok si hosté vybudovali v úseku od 23. minuty do konce první půle. Náchod v této části zápasu nebyl schopen vstřelit branku a dovolil Opatovickým navýšit skóre až na 6:13. U hostů opět zářila kanonýrka B. Bittnerové, se kterou si Náchodská obrana nevěděla rady. Ve druhé půli se již zápas pouze dohrával, hosté stále drželi pohodlný náskok, většinou 5-6 brankový a zaslouženě berou oba druholigové body za výhru 15:22. Barča Bittnerová zaokrouhlila svůj střelecký účet za první dvě kola na 40 branek!