6. kolo          II. liga ženy             24. 09. 2017            sezóna 2017/2018

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, D. Rydlová, J. Lupoměská

útočníci – Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, A. Křováková, Š. Bittnerová

trenér – J. Bittner            vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 7x, Petra Janková 4x, N. Prudičová 2x, Š. Bittnerová 1x

Nedělní zápas proti exligovému Hlinsku opět za velice chladného počasí, ale bez deště. První minuty bylo utkání vyrovnané, branky padaly na obou stranách, 19. minuta 4:3. Poslední úsek první půle se hostům nepovedl, koncovka zamrzla a domácí odskočili do pohodlného náskoku čtyř branek 7:3. Ve druhém poločase si již výsledek Hlinsko hlídalo, hosté ztráceli hodně míčů technickými chybami, v útoku se opakovaně prosazovala pouze B. Bittnerová. Domácí tak zaslouženě získali oba body, Opatovické ženy si připsaly v šestém kole první porážku v soutěži.