11. kolo II. liga ženy 15. 04. 2018 sezóna 2017/2018

HK Hlinsko – TJ Sokol Opatovice n/L 23:24 /12:14/

obránci – J. Bittnerová, L. Neradová, D. Rydlová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, P. Janková, N. Prudičová, B. Jelenová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 16x, B. Jelenová 5x, N. Prudičová 3x

K prvnímu jarnímu utkání 2. ligy žen odjely Opatovické ženy do exligového Hlinska. Prvních 25 minut zápasu patřilo domácím, v desáté minutě vedli 7:5 a především N. Kvapilová byla při střelecké chuti. Opatovický tým byl stále ve hře díky kanonýrce B. Bittnerové, 20. minuta 9:7 pro Hlinsko. Hostům se podařil obrat v posledních pěti minutách prvního poločasu, postupně výsledek obrátili na 12:14. Ve druhé půli se domácím podařilo rychle skóre srovnat, 36. minuta 16:16, hrála se vyrovnaná házená, kdy branky padaly pravidelně na obou stranách, 51. minuta 21:21. V posledních minutách již branek ubylo, za hosty opakovaně skórovala vynikající B. Bittnerová / celkem 16x/, domácí už jen dokázali snížit na konečných 23:24. Opatovické ženy odvezly oba body, gratulujeme!