10. kolo II. liga ženy 22. 10. 2017 sezóna 2017/2018

Draken Brno – TJ Sokol Opatovice n/L  16:17 /7:6/

obránci – J. Bittnerová, D. Rydlová, K. Hanovcová

útočníci – Petra Janková, N. Prudičová, B. Jelenová, A. Křováková

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Prudičová 8x, Petra Janková 6x, B. Jelenová 3x

Poslední utkání podzimu sehrály Opatovické ženy v moderním areálu Brněnského Drakenu bez L. Neradové a B. Bittnerové, naopak už mohla v útoku nastoupit Petra Janková. Od počátku zápasu se hrála nesmírně vyrovnaná házená, 4. minuta 1:1, 13. minuta 3:3. V osmnácté minutě Opatovický tým vedl 3:4, vzápětí Draken výsledek otočil a do přestávky se odcházelo za stavu 7:6 pro domácí. Ve druhé půli byl lepším týmem ten Opatovický, nejprve dlouho vedl o jedinou branku, ve 40. minutě už 8:10. U hostů se dařilo střílet důležité branky dvojici N. Prudičová a Petra Janková. Domácí Draken se nechtěl smířit s porážkou a v závěru skóre srovnal, vzápětí přesně mířila N. Prudičová a jak se později ukázalo, byla to branka vítězná. Domácí ještě měli poslední možnost skórovat z nařízeného trestného hodu, ale dobrý zákrok gólmanky A. Ansorgové zařídil oba body pro hosty z Opatovic, konečný výsledek 16:17.