15. kolo        II. liga ženy             19. 5. 2018              sezóna 2017/2018

trenér – J. Bittner            vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 14x, P. Janková 8x, N. Prudičová 5x, B. Jelenová 1x

Druholigový zápas žen v Brně byl vyrovnaný pouze prvních několik minut, 5. minuta 2:3, 12. minuta 5:6. Poté dlouhých dvanáct minut nedali domácí branku a Opatovické ženy si tak mohli vybudovat rozhodující rozdílve skóre, 25. minuta 5:9, poločas 9:13.  V Opatovickém útoku řádila kanonýrka B. Bittnerová / 9 branek za úvodní poločas /. Ve druhé části hry domácí stále sympaticky bojovali o snížení rozdílu ve skóre, ale na méně než tři branky se nedostali, 36. minuta 12:15. Následovaly gólové zápisy Opatovické N. Prudičové a P. Jankové a ve 45. minutě platil stav 15:23, utkání bylo rozhodnuto. I závěr patřil hostům, kteří odvážejí za výsledek 18:28 zaslouženě oba body.