15. kolo        I. liga muži              15. 04. 2018            sezóna 2017/2018

Plzeň Újezd - Podlázky 23 : 14 ( 11 : 8 )

branky Opatovic: P. Bajer 9x, V. Práchenský 8x, R. Staněk 7x

V neděli se Opatovičtí představili na hřišti Žatce, družstvo přijel posílit obránce J. Křovák. Opatovičtí chtěli oplatit soupeři podzimní překvapivou porážku na svém hřišti /16:18/. A úvod se jim skvěle povedl, 6. minuta 0:3, stříleli všichni Opatovičtí útočníci, obrana pracovala soustředěně, gólman J. Barták začal předvádět skvělé zákroky. Poté se domácí trochu vzpamatovali, ale stále prohrávali, 10. minuta 2:5. I v dalších minutách platilo, že pokud bylo potřeba oplatit branku domácích, nebyl to pro v pohodě hrající střelce Opatovic problém. Pokud tvrdě hrající obrana Žatce zastavila hostující útok nedovoleně, dokázal opakovaně z trestných hodů většinou P. Bajer tyto zákroky nekompromisně trestat. Poločas pro hosty 11:13. I ve druhé půli byli Opatovičtí lepší a zkušeně kráčeli k jasnému vítězství, za výsledek 20:24 berou zaslouženě oba body. Opět je potřeba pochválit kompletní tým!