Přeštice - Opatovice 25 : 23 ( 12 : 11 )
Veselí - Plzeň Újezd 19 : 21 ( 10 : 11 )
Vítkovice - Nezvěstice 16 : 24 ( 7 : 11 )

TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice n/L 25:23 /12:11/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, S. Jelínek, Jindra Hruška

útočníci – V. Práchenský, R. Staněk, P. Hruška, M. Bittner

trenér a vedoucí – Jindra Hruška

branky Opatovic: R. Staněk 10x, V. Práchenský 9x, P. Hruška 4x

V nedělním utkání museli provést Opatovičtí některé změny v sestavě. V brance nastoupil V. Pospíšil, v obraně místo M. Straníka, Jakub Hruška a v útoku chyběl P. Bajer, kterého nahradil v základní sestavě P. Hruška. Domácí nasadili kompletní sestavu. V zápase opět dominovaly útočné formace, ta Opatovická držela krok a prakticky na každou branku Přeštic dokázala stejně odpovědět. Poločas končil za těsného vedení domácích 12:11. I ve druhé půli byli Opatovičtí dlouho vyrovnaným soupeřem pro domácí tým. Svoji jarní střeleckou formu potvrzoval R. Staněk, kterého doplňovali V. Práchenský s P. Hruškou. Přeštice zápas rozhodly až v posledních pěti minutách, poslední branku vsítily z trestného hodu po ukončení řádné hrací doby. I přes porážku zaslouží pochvalu kompletní Opatovický tým, který se nyní může připravovat na nedělní čtvrtfinále play-off, které se uskuteční v domácím prostředí proti družstvu Sokola Krčín, čas utkání bude ještě upřesněn.