Opatovice - Vítkovice 17 : 18 ( 10 : 11 )
Plzeň Újezd - Přeštice 16 : 16 ( 11 : 10 )

TJ Sokol Opatovice n/L – SSK Vítkovice 17:18 /10:11/

obránci – J. Křovák, M. Straník, S. Jelínek, Jindřich Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, P. Bajer, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 7x, V. Práchenský 4x, P. Bajer 3x, R. Staněk 3x

K poslednímu utkání podzimu nastoupili Opatovičtí bez Jakuba Hrušky a nově také V. Bittnera. Hrálo se za nevlídného studeného počasí s občasným deštěm. Jak se později ukázalo, mokrý terén více vyhovoval, hostům z Vítkovic. Do zápasu lépe vstoupili Vítkovičtí, když 2x přesně mířil J. Urbanec, na druhé straně nechávali domácí útočníci vyniknout gólmana M. Kratochvíla. Od čtvrté minuty se již Opatovičtí uměli prosadit, nejprve dvakrát Z. Bittner a později R. Staněk, 16. minuta stav 6:6. V dalších minutách stále nepracovala dobře domácí obrana, hosté těžili z opakovaných trestných hodů a Opatovičtí útočníci ztráceli míče nepřipravenou střelbou, 50. minuta 6:8. V závěru první půle se domácí přiblížili na dostřel ve skóre, poločas 10:11. Do druhé části hry provedli domácí změny ve složení obrany a začal chytat gólman V. Pospíšil. Změny to byly povedené, domácí rychle otočili skóre na 12:11 v 35. minutě.I v dalších minutách byli domácí lepším týmem, ve skóre odskočili v 43. minutě na 15:13. Bohužel v poslední čtvrtině utkání se domácí tým nechal vykolejit z tempa nesmyslnými výroky rozhodčího utkání. Hosté, kteří nikam nespěchali, zdržující taktikou, na kterou arbitr nijak nereagoval, dovedli zápas k výsledku 17:18. Za výkon ve druhé půli zaslouží pochvalu Opatovický gólman V. Pospíšil, ve Vítkovickém dresu hrál nejlépe J. Urbanec /9 branek/.