TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Spartak Modřany 19:11 /9:8/

brankář – A. Ansorgová, Š. Bittnerová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, I. Slavíčková

útočníci – B. Bittnerová, Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, N. Kvapilová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 7x, Petra Janková 4x, N. Prudičová 4x, N. Kvapilová 2x, Pavla Janková 2x

Poslední podzimní domácí zápas Opatovických žen ve druhé lize byl od prvních minut vyrovnaný, domácí tým většinou vedl maximálně o jednu branku. V 8. minutě platil stav 4:4, ve dvacáté 7:6. Hostům dobře pracovala obrana a Opatovické útočnice se velice těžko prosazovaly střelecky, na každou branku se pořádně nadřely. Na druhé straně   dostávala domácí gólmanka poměrně jednoduché branky, obranná trojice vyráběla chyby a hosté byly stále na dostřel. Díky proměněnému pokutovému hodu B. Bittnerové v poslední minutě první půle šly přeci jen spokojenější do kabin Opatovice, 9:8. Do druhého poločasu provedl domácí trenér změnu ve složení a rozestavení obranné trojice, začalo se také mnohem více dařit brankařce A. Ansorgové. Aktivní hrou dokázaly Opatovické ženy vybojovat spoustu míčů a během deseti minut bylo o osudu utkání rozhodnuto, 40. minuta 13:9. I přes následující dlouhý desetiminutový výpadek ve střelbě branek, který postihl obě družstva, byly stále lepší domácí. Rychlou kombinační hrou přehrávali svého soupeře a stříleli jednu branku za druhou. Za druhý poločas zaslouží pochvalu kompletní Opatovické družstvo, ale vynikla především výborná obrana, která dovolila soupeři pouhé tři branky! Za jasné vítězství 19:11 patří oba body domácím.