SPORT KLUB Náchod – TJ Sokol Opatovice n/L  13:14 /7:9/

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, I. Slavíčková

útočníci – B. Bittnerová, Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, N. Kvapilová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – V. Benková

branky Opatovic: N. Kvapilová 12x, Petra Janková 1x, B. Bittnerová 1x

Ve Východočeském derby nastoupily Opatovické ženy na hřišti SK Náchod. Oba týmy se dobře znají, domácí se od počátku zápasu soustředili na bránění Opatovické B. Bittnerové. Už od prvních minut vedli hosté, pátá minuta 1:2, desátá 3:4. Skvělý zápas hrála v útoku N. Kvapilová, která se střelecky opakovaně prosazovala. V Náchodském dresu dělala největší problémy hostující obraně T. Školníková, její branky držely domácí stále ve hře. Poločas 7:9. Ve druhé části hry se nejprve nedokázaly oba týmy dlouho prosadit, poté opět Opatovická N. Kvapilová třemi góly v řadě utrhla hosty do vedení 9:12 ve 40. minutě. Zdálo se rozhodnuto, ale Náchod opět zabral a ve 47. minutě srovnal na 12:12. Vzápětí se hosté včas vzpamatovali z útlumu a v 50. minutě opět vedli 13:14. Posledních deset minut už branka nepadla, oba týmy bojovaly o každý míč na těžkém terénu, ale obě gólmanky již další změnu skóre nepřipustily. Za vítězství 13:14 vezou domů oba body Opatovické ženy, velká gratulace pro kompletní družstvo.