Opatovice - Podlázky 18 : 19 ( 10 : 10 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Podlázky 18:19 /10:10/

brankář – A. Ansorgová, Š. Bittnerová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, I. Slavíčková, L. Benková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, N. Kvapilová, B. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Kvapilová 9x, Petra Janková 4x, B. Bittnerová 2x, Pavla Janková 2x, N. Prudičová 1x

V nedělním utkání se domácím povedl jeho úvod, sedmá minuta a stav 3:0, všechny branky vstřelila Petra Janková. Družstvo z Podlázek se v dalších minutách vzpamatovalo z útlumu a postupně začalo hru i průběžné skóre srovnávat. V jedenácté minutě už platil stav 4:3, za hosty se opakovaně prosadila B. Ulmanová. Až do konce prvního poločasu se obě družstva střídala ve vedení, rozdíl ve skóre byl minimální, do přestávky odcházely oba týmy za stavu 10:10. Druhý poločas začaly mnohem lépe Podlázky, 35. minuta 12:14. Opatovickým nepracovala dobře obrana, gólmanka A. Ansorgová inkasovala jednoduché branky. Tento útlum pokračoval až do téměř 45. minuty, kdy Podlázky vedly už o čtyři branky 13:17. Po změnách v obranné trojici domácích přišlo oživení a šance na obrat, začalo se dařit sbírat odražené míče, několikrát se předvedla dobrým zákrokem Opatovická gólmanka. Bohužel se v těchto momentech utkání příliš nedařilo Opatovickému útoku, těžko se střelecky prosazoval, jediným výrazným nebezpečím byla N. Kvapilová. Skóre se tak velice pomalu začalo srovnávat, 55. minuta 16:18. V úplném závěru za stavu 18:19 byla půlminutová šance na srovnání, ale útok nebyl produktivní a zápas skončil vítězstvím hostů z Podlázek.