TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Vracov 22:21 /13:12/

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, I. Slavíčková, L. Benková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, N. Kvapilová, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Kvapilová 11x, N. Prudičová 6x, Petra Janková 4x, Pavla Janková 1x

Domácí utkání s Vracovem odehrály Opatovické ženy bez B. Bittnerové, naopak nastoupily posily z Hlinska I. Slavíčková a N. Kvapilová. Prvních patnáct minut patřilo hostům. Rychle se ujali vedení a vytvořily si, především díky bezchybnému proměňování trestných hodů, 1-2 brankový náskok. Domácím nepracovala dobře obrana a nedařilo se ani gólmance A. Ansorgové. Po zásluze tak platil ve 12. minutě stav 4:6, tři branky v řadě vstřelila Petra Janková. Od 15. minuty se začal zápas obracet, v útoku se začala prosazovat vynikající N. Kvapilová. Když se přidala i Opatovická obrana s několika povedenými zákroky rázem domácí vedli, poločas 13:12. Na začátku druhé půle nejprve hosté skóre opět otočili, 34. minuta 13:14. Vzápětí domácí odpověděli několika povedenými rychlými útoky a vytvořili si rozhodující náskok v utkání, 47. minuta 21:17. Zdálo se rozhodnuto. Vracov se ale nevzdal a začal skóre opět stahovat, vynikající zápas odehrála Vracovská útočnice T. Gajdušková / celkem 9 branek /. Domácí nakonec své těsné vítězství uhájili, ale na oba body se hodně nadřeli.