TJ Spartak Modřany – TJ Sokol Opatovice n/L 14:20 /7:8/

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, L. Benková, J. Bittnerová, J. Lupoměská

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, Pavla Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér a vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 10x, Petra Janková 6x, N. Prudičová 3x, Š. Bittnerová 1x

Ve sportovním areálu Modřanského Spartaku v Praze odehrály Opatovické ženy svůj třetí zápas v nové sezóně. Úvod byl z obou stran opatrný, v šesté minutě platil stav 2:2. Hostům z Opatovic se povedl další úsek hry mezi sedmou a patnáctou minutou, kdy se utrhli do vedení 2:6. Střelecky se velmi dařilo B. Bittnerové, která jen za první poločas mířila 6x do Modřanské sítě. Domácí se nevzdávali a do poločasu ještě stáhli průběžné skóre na minimální rozdíl jedné branky 7:8. Opatovice hned po přestávce dokázaly opět ve skóre odskočit, 35. minuta 7:10, ve 47. hosté vedli 11:14 a zkušeně drželi dostatečný rozdíl ve skóre, čtyřmi brankami v řadě se prezentovala Petra Janková. V posledních deseti minutách již domácí rezignovali a dovolili Opatovickým ženám zvýšit rozdíl v brankách na konečný stav 14:20. Pochvalu za vítězství a import obou bodů zaslouží kompletní tým Opatovického Sokola, který je po třech zápasech stále bez porážky!