TJ Sokol Opatovice n.L. - SK Náchod  21:14 (9:8)

rozhodčí: Miroslav Beran z Bakova nad Jizerou

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, L. Benková, I. Slavíčková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, N. Kvapilová, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 7x, N. Kvapilová 6x, Petra Janková 5x, Pavla Janková 2x, N. Prudičová 1x

• V regionálním derby proti Náchodu se představili Opatovické ženy v prvním domácím utkání nového ročníku 2. ligy. V úvodních minutách padaly branky na obou stranách, Náchod vedl v 5. minutě 2:3. V následující části utkání se rozstřílely Opatovické kanonýrky Barča Bittnerová a Petra Janková. Průběžné skóre se tak postupně otočilo na 7:5 v půlce úvodního poločasu. Náchod se nevzdával a především díky několika brankám Terezy Školníkové držel hratelné skóre, poločas končil za stavu 9:8. Kdo čekal i ve druhé části hry vyrovnaný zápas byl zklamán, domácí hráčky Opatovic soupeře jasně přehrály a průběžný náskok neustále navyšovaly, 40. minuta 13:10, 50. minuta 18:11. Opatovický tým využil mnohem širší soupisky v zápase a svého soupeře jasně přehrál. Za vítězství 21:14 bere zaslouženě oba body.