Sokol Vracov – TJ Sokol Opatovice n/L 18:22 /10:10/

obránci – K. Hanovcová, J. Bittnerová, L. Benková, N. Kvapilová

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, N. Prudičová, J. Lupoměská, R. Hanovcová, V. Benková

trenér – V. Benková vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: Petra Janková 10x, B. Bittnerová 7x, N. Prudičová 5x

Poslední zápas druholigové sezóny 2016/2017 sehrály Opatovické ženy až v dalekém Vracově. K utkání odcestovali bez dvou zraněných hráček Pavly Jankové a Eriky Ďurinové, kterým přejeme brzké uzdravení. I tak bylo cílem zvítězit a zdárně tak ukončit mimořádně povedenou sezónu. První branku vstřelily Opatovice, ale bylo to na celý první poločas poslední průběžné vedení. Domácí Vracov výsledek otočil a postupně si vypracoval až 3 brankový náskok. Zlepšenou hrou si hosté soupeře, v závěru poločasu, na větší rozdíl již utéct nenechali a do poločasu se rozcházeli za vyrovnaného stavu 10:10. Ve druhé půli se obraz hry výrazně změnil, v útoku se rozstřílela Petra Janková a začalo se také více dařit obranné trojici, kterou doplnila N. Kvapilová. Opatovické ženy neustále vedly, místy až o čtyři branky a bezpečně mířily k výhře. Za výsledek 18:22 si připsal Opatovický tým výhru číslo 12 /ze 16 utkání/ a v tabulce tak skončil bezpečně první s 25 body! Ještě jednou velká gratulace a poděkování týmu za vzornou reprezentaci Opatovického Sokola v celostátní soutěži.