TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Spartak Modřany 20:16 /10:6/

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, N. Prudičová, J. Lupoměská

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 10x, N. Prudičová 6x, Petra Janková 4x

V posledním domácím utkání 2. ligy žen nastoupil Opatovický tým bez zraněných hráček útoku Pavly Jankové a Š. Bittnerové. První minuty patřili domácím, 3. minuta 2:0, 5. minuta 4:1. Vzadu družstvo držela důležitými zákroky A. Ansorgová, v útoku, především z rychlých brejkových akcí, přesně mířily B. Bittnerová a N. Prudičová.  Poté se obraz hry vyrovnal, oba soupeři měli problém s produktivitou, 15. minuta 5:3. Ve druhé části úvodního poločasu se opět rozjel brankostroj domácích, ve 22. minutě utekli soupeři na již 5 brankový rozdíl, 9:4, poločas 10:6. Druhá půle se hrála v sílícím horku a na obou týmech byla již vidět únava. Opatovické ženy si stále držely pohodlný náskok 3-5 branek, 35. minuta 13:8, 45. minuta 16:11. Poslední minuty Modřany stále sympaticky bojovaly o srovnání, ale domácí jim toho už moc nepovolili. Za výsledek 20:16 berou Opatovické ženy zaslouženě oba body.

Tento výsledek také znamená, že ještě před posledním hracím kolem, se Opatovický tým stal vítězem 2. ligy žen v národní házené! Za předvedené výkony po celou sezónu zaslouží všechna děvčata poděkování a k celému týmuvčetně trenérů míří velká gratulace!