TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Podlázky 11:17 /5:7/

rozhodčí: Pavel Kotlář z Nového Města nad Metují

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová, N. Kvapilová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Kvapilová 4x, Petra Janková 3x, B. Bittnerová 3x, N. Prudičová 1x

V neděli hrály Opatovické ženy proti týmu ze středočeských Podlázek, kterému se na jaře mimořádně daří, prohrál pouze jediné utkání a útočí na první místo tabulky 2. ligy žen, skupiny „B“. První branku dali hosté, ale domácí otočili na 3:1 ve 13. minutě. Podlázky vzápětí srovnaly, 15. minuta 3:3.  Na obou stranách dominovaly obranné formace, obě gólmanky se překonávaly v těžkých zákrocích. Závěr první půle vyšel lépe hostům, když se dokázali odskočit ve skóre na dvě branky, 5:7. Po přestávce se stále více začala prosazovat nejlepší útočnice hostů T. Ulmanová, přesnou střelbou navyšovala skóre, její devět branek v utkání bylo rozhodujících. V Opatovickém dresu se nikdo podobný nenašel, útok se střelecky trápil, neustále pilně trefoval brankovou konstrukci Podlázek, nebo nechával vyniknout gólmanku hostů. Podlázky si tak vytvořily pohodlný náskok, který udržely do konce zápasu.  Za vítězství 11:17 odvážejí oba body.