TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Vracov 19:13 /8:5/

rozhodčí: Pavel Kotlář z Nového Města nad Metují

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová, N. Kvapilová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: Petra Janková 5x, N. Kvapilová 4x, N. Prudičová 4x, Pavla Janková 3x, B. Bittnerová 2x,

Š. Bittnerová 1x

V sobotním utkání vyšlo úvodních pět minut lépe pro hosty, stav 1:2. Jak se později ukázalo, bylo to jedinkrát v zápase, kdy Vracov vedl. V dalších minutách se obraz hry změnil, domácí rychle obrátili průběžné skóre, 15. minuta 6:3. Ve střílení branek se střídaly všechny domácí útočnice. Vracovské ženy hrály sympatickou kombinační házenou, ale na domácí to tentokrát nestačilo, poločas 8:5. Ve druhé půli nejprve hosté stáhli stav na minimální rozdíl jedné branky, 37. minuta 10:9. Poté se opět rozjel brankostroj domácích a především díky střelecké pohotovosti Petry Jankové /4 góly v řadě/ se utkání definitivně zlomilo ve prospěch Opatovického týmu, 45. minuta 14:9. Vzadu se neustále zlepšovala gólmanka A. Ansorgová podporovaná pozornou obranou. V 55. minutě již platil stav 18:12 a utkání se již pouze dohrávalo.  Za výsledek 19:13 zůstaly oba body doma.