TJ Spartak Modřany – TJ Sokol Opatovice n/L 13:26 /6:13/

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – V. Pospíšil vedoucí družstva – Š. Bittnerová

branky Opatovic: B. Bittnerová 11x, Petra Janková 9x, Pavla Janková 4x, N. Prudičová 2x

Na hřišti Spartaku Modřany nastoupily Opatovické ženy po dlouhých měsících s kanonýrkou B. Bittnerovou. A zápas se jim skvěle vydařil. Kompletní útok předváděl své nejlepší jarní vystoupení, především duo B. Bittnerová s Petrou Jankovou bylo k neudržení. Vzadu jim sekundovala pozorná obrana s gólmankou A. Ansorgovou. Velice rychle bylo jasné, kam budou putovat oba druholigové body. Průběžné stavy 20. minuta 4:6, 25. minuta 5:9, poločas 6:13. Hosté hráli rychlou házenou, na kterou Modřanská obrana nestíhala reagovat. Ve druhé půli ještě zpočátku domácí zkorigovali průběžné skóre na 10:15 ve 40. minutě. Vzápětí začaly padat branky pouze do jedné sítě a bylo rozhodnuto, 45. minuta 10:19. Utkání se již pouze dohrávalo a skončilo domácím debaklem 13:26. Gratulace kompletnímu Opatovickému družstvu!