TJ Sokol Opatovice n/L – SK Náchod 13:13 /6:6/

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, I. Slavíčková, L. Benková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová, N. Kvapilová, Š. Bittnerová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Kvapilová 11x, Petra Janková 1x, N. Prudičová 1x

Ve Východočeském derby přivítaly Opatovické ženy na svém hřišti soupeře z Náchoda. Domácí stále bez zraněné B. Bittnerové, naopak s hostujícími posilami z Hlinska. První branku vstřelil Náchod, ale jinak první minuty patřily Opatovickým, 5. minuta 4:1. Skvěle zakončovala N. Kvapilová, obrana hrála soustředěně, gólmanka A. Ansorgová několikrát předvedla těžký zákrok. Ještě ve 14. minutě domácí vedli pohodlným rozdílem 6:3. Poté následovaly dlouhé minuty bez vstřelené branky, domácí obrana vybojovala hodně míčů, ale Opatovická střelba byla mizerná. Domácí tak nabídli Náchodu šanci k vyrovnání, kterou zkušený tým využil a postupně srovnal na poločasový stav 6:6. I ve druhé půli pokračovalo Opatovické trápení v útoku, Náchod se ujal v 35. minutě vedení 8:7, domácí neproměnili ani pokutový hod. V úseku mezi 38. - 40. minutou se opět rozstřílela N. Kvapilová, Opatovice vedly 10:8. V Náchodském dresu se rozehrála zkušená útočnice L. Vintrová, v 52. minutě bylo opět srovnáno 12:12. Poslední minuty byly už hodně nervózní, obě družstva ztrácela míče technickými chybami, domácí opět podržela výborná gólmanka A. Ansorgová. Utkání skončilo remízou 13:13, nejlepší Opatovickou hráčkou byla N. Kvapilová, u hostů vynikla L. Vintrová.