Sokol Vracov – TJ Sokol Opatovice n/L 16:22 /7:13/

brankář – A. Ansorgová, Š. Bittnerová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, Pavla Janková, Petra Janková, N. Prudičová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 9x, Petra Janková 7x, N. Prudičová 3x, Pavla Janková 3x

V posledním utkání podzimní části sezóny se Opatovické ženy představily na hřišti nejvzdálenějšího soupeře z Jihomoravského Vracova. Úvod se hostům povedl až neuvěřitelně, ve čtvrté minutě svítil na tabuli stav 1:5. Útok rychlými kombinacemi přehrával svého soupeře, obrana sbírala míče, dařilo se A. Ansorgové v brance. V další části první půle se domácí přeci jen vzpamatovali a začali stahovat skóre až na 5:7 v 18. minutě. Opatovické ženy jim toho více nedovolily a do poločasové pauzy se oba týmy rozcházely za jasného rozdílu 7:13. Stínem bylo zranění Opatovické N. Prudičové, která již do dalšího průběhu utkání nenastoupila. Přejeme brzké uzdravení. I na začátku druhé půle existovalo na hřišti jediné družstvo, ve 39. minutě Opatovice už vedly 10:19. Zbytek utkání se již pouze dohrával, Vracov dokázal stáhnout svoji porážku na přijatelný rozdíl šesti branek. Za vítězství 16:22 odvážejí zaslouženě oba body hosté. Opatovický Sokol tak potvrdil svoje první místo v tabulce 2. ligy.