TJ Sokol Podlázky – TJ Sokol Opatovice n/L   15:17 /7:8/

brankář – A. Ansorgová, Š. Bittnerová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, L. Benková, J. Lupoměská

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, Pavla Janková, N. Prudičová

trenér – J. Lupoměská vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 9x, Petra Janková 5x, N. Prudičová 2x, Pavla Janková 1x

K prvnímu utkání nové sezóny druhé ligy žen, skupiny „B“, odcestovaly Opatovické ženy do Středočeských Podlázek u Mladé Boleslavi. Chyběla druhá gólmanka Martina Čierasová, kterou zastoupila Štěpánka Bittnerová. Začátek patřil hostům, kteří v šesté minutě vedli 1:3, Podlázky otočily skóre v jedenácté minutě na 4:3. Po dlouhé střelecké odmlce zavelela k obratu Opatovická Petra Janková, třemi brankami za sebou zařídila srovnání výsledku na 6:6 ve 22. minutě. V závěru poločasu se k ní přidala kanonýrka Barča Bittnerová a Opatovice vedly 7:8. Zatímco hosté spoléhali na kombinace v útoku, domácí nejvíce hrozili z trestných hodů. Ve druhé půli se Opatovickým povedl úvod, 35. minuta a stav 8:11. Hosté si již své vedení v utkání pohlídali a neustále vedli, nejčastěji o 2-3 branky. Zaslouženě tak odvážejí první dva ligové body za vítězství 15:17.