Plzeň Újezd - Čakovice 21 : 15 ( 10 : 6 )
Opatovice - Podlázky 24 : 21 ( 10 : 10 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Podlázky  24:21 /10:10/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, L. Dobruský, S. Jelínek
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner, P. Bajer
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Bittner 10x, V. Práchenský 7x, Z. Bittner 4x, R. Staněk 3x

Před nedělním utkáním zapršelo, hrálo se tedy na mokrém hřišti, které není úplně ideální pro rychlou atraktivní házenou. Samotný průběh zápasu byl ale pravým opakem a početné obecenstvo si přišlo na své. Od prvních minut vedli domácí nejtěsnějším rozdílem jedné branky, skvěle zakončoval V. Práchenský, pátá minuta 2:1. Na druhé straně exceloval výjimečným výkonem K. Kučera, který držel svůj tým ve hře. Opakovaně se dokázal prosadit individuálně na brankovišti a během první půle zařídil devět branek z deseti! V Opatovickém dresu předvedl svůj talent nejmladší z bratrů Bittnerů, Václav. Využíval skvělých přihrávek svých spoluhráčů a ve střelbě byl nekompromisní. Několik důležitých zákroků předvedl domácí gólman J. Hrubý, ale jinak obrana byla spíše průměrná. Do poločasu se oba soupeři rozcházeli za stavu 10:10. Ve druhé části hry nejprve hostující Horyna dvěma góly obrátil skóre na 11:12 ve 32. minutě. Vzápětí začala střílet důležité branky dvojice Zdeněk a Václav Bittnerovi. Ve 35. minutě opět domácí vedli 14:13. Postupem času začal předvádět skvělé zákroky i druhý Opatovický gólman J. Barták, ziskem několika míčů se přidala také pozměněná obranná trojice a rázem bylo o osudu utkání rozhodnuto, 50. minuta 20:16. Zbytek utkání se již pouze dohrával, za hosty snižoval nejčastěji T. Louda, v domácím dresu stále řádil vynikající V. Bittner. Za vítězství 24:21 berou domácí zaslouženě oba body. Velká pochvala pro kompletní Opatovický tým, u hostů vynikl střelec K. Kučera /12 branek/.