Opatovice - Nezvěstice 19 : 16 ( 8 : 7 )
Plzeň Újezd - Vítkovice 20 : 21 ( 9 : 10 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Nezvěstice 19:16 /8:7/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, L. Dobruský, S. Jelínek
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 11x, V. Práchenský 5x, R. Staněk 2x, V. Bittner 1x

V nedělním utkání padly první branky hned v úvodu, stav 1:1, potom se několik minut oba týmy nemohly prosadit, obrany hrály soustředěně, gólmani byli úspěšní. V desáté minutě platil stav 3:2. V následujících minutách za hosty začal střílet branky L. Šilhánek, který obrátil skóre na 4:7 ve 22. minutě. Domácí útočníci opakovaně trefovali brankovou konstrukci nebo dobře pozičně chytajícího gólmana Nezvěstic. V domácím dresu na sebe vzal zodpovědnost za proměňování šancí kanonýr Z. Bittner, jeho čtyři branky skóre opět obrátily ve prospěch Opatovic. Několik důležitých zákroků si také připsal gólman V. Pospíšil. Do poločasové přestávky se oba týmy rozcházely za těsného vedení domácích 8:7. Druhá půle začala tak jak skončila první, brankou Z. Bittnera na kterou hosté vzápětí odpověděli. Na dlouhé minuty to ale byla jejich poslední radost, domácím fungovala obrana s gólmanem a útok byl produktivní, ve 45. minutě platil stav 13:8. Zdálo se rozhodnuto, ale hosté se nevzdali a stále bojovali o možný zvrat v utkání, několikrát stáhli rozdíl ve skóre na 2-3 branky, 55. minuta 18:15. Více jim toho domácí nedovolili a za vítězství 19:16 berou oba body. Nejlepším hráčem utkání byl Opatovický Z. Bittner se kterým si hosté z Nezvěstic nedokázali poradit.