Podlázky - Nezvěstice 15 : 15 ( 11 : 6 )
Plzeň Újezd - Rokytnice 20 : 20 ( 10 : 8 )

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Tymákov 26:24 /16:15/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, L. Dobruský
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 13x, R. Staněk 6x, Z. Bittner 5x, V. Bittner 2x

Další zápas odehráli Opatovičtí proti Tymákovu za hezkého slunečného počasí před početnou návštěvou svých fanoušků. Už první minuty ukázaly převahu útočných formací na obou stranách hřiště. Z rychlých protiútoků i po hezkých kombinacích padalo velké množství branek. Obránci jakoby neexistovali a brankáři většinou tahali jen míče z branek. Třetí minuta 2:2, v páté šel Tymákov do vedení 2:4, v desáté platil stav 4:6. Za hosty byl nejvíce vidět kanonýr L. Zimmermann, který se dokázal opakovaně prosadit ze hry i z trestných hodů. Na druhé straně byla nejvíce produktivní dvojice V. Práchenský a R. Staněk, která neustále držela domácí na dostřel. Ve 23. minutě byl průběžný stav vyrovnaný 12:12. Závěr první půle vyšel lépe domácím, když díky V. Práchenskému šli do těsného vedení 16:15. Poločasovou přestávku využili trenéři na obou stranách k diskuzi co změnit v obranné fázi. Tymákov nasadil do hry druhého gólmana D. Přibáně. Na začátku druhé půle se na chvíli příliv branek přeci jen zpomalil, střelci již nebyli tak úspěšní, v 35. minutě hosté srovnali skóre na 17:17. V domácím dresu začal důležité branky střílet Z. Bittner a Opatovice vedly 21:18. Tymákov se rychle vzpamatoval z útlumu a opět srovnal L. Zimmermannem / v zápase celkem 17 branek! / na 21:21 v 45. minutě. Poslední část utkání vyšla lépe domácím, většinou vedli o 2 branky a tento rozdíl již dokázali udržet do konce, konečný výsledek 26:24. V domácím dresu je nutné pochválit kompletně všechny útočníky a především vynikajícího V. Práchenského, jeho 13 branek bylo důležitým příspěvkem k zisku obou prvoligových bodů.