Přeštice - Plzeň Újezd 17 : 17 ( 7 : 10 )
Tymákov - Nezvěstice 30 : 19 ( 15 : 10 )
Podlázky - Vítkovice 19 : 22 ( 11 : 12 )
Rokytnice - Opatovice 23 : 21 ( 11 : 10 )

TJ Sokol Rokytnice – TJ Sokol Opatovice n/L 23:21 /11:10/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner, P. Hruška
trenér – Jindřich Hruška vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 8x, V. Práchenský 5x, V. Bittner 5x, R. Staněk 3x

Už od prvních minut se hrála rychlá házená s množstvím branek na obou stranách, v páté minutě vedly Opatovice 2:3, v desáté domácí srovnaly na 4:4, v dalším úseku hry opět hosté obracejí skóre ve dvacáté minutě na 5:7. Opatovickou obranu nejvíce zlobí útočník M. Šrámek, který se dokáže opakovaně prosadit, v zápase celkem vstřelil 11 branek. V poločase vedou domácí 11:10. I druhá půle je hodně vyrovnaná, soupeři se střídají ve střílení branek, v Opatovickém dresu se nejvíce daří Z. Bittnerovi, který se prosazuje přes tvrdě hrající domácí obranu. Rokytnice si drží 1-2 brankové vedení a začíná zpomalovat své útoky, zdržovací taktiku nechává rozhodčí Ziegler bez povšimnutí a čas ubíhá. V závěru již své vedení domácí udržely a oba body zůstávají doma za výsledek 23:21.