Nezvěstice - Přeštice 16 : 18 ( 8 : 11 )
Vítkovice - Opatovice 19 : 20 ( 11 : 15 )

SSK Vítkovice – TJ Sokol Opatovice n/L 19:20 /11:15/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, L. Dobruský, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, P. Bajer, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 8x, R. Staněk 6x, Z. Bittner 5x, P. Bajer 1x

Bez nemocného V. Bittnera, ale naopak poprvé v sezóně s P. Bajerem v útoku nastoupili Opatovičtí na hřišti SSK Vítkovic, které po 4 kolech překvapivě v soutěži nebodovaly. V úvodu utkání byli lepší domácí, pravidelně překonávali hostující obranu a v 15. minutě vedli 9:7, nejvíce se dařilo Vítkovickému střelci J. Urbancovi / celkem 8 branek v utkání/. Následně provedl trenér Opatovic změny ve složení obrany a do brány nastoupil J. Barták. Obraz hry se úplně otočil a v rozmezí mezi 15. a 25. minutou Opatovičtí vstřelili šest branek, na které domácí nebyli schopni reagovat. V 25. minutě platil stav 9:13, poločas končil za stavu 11:15. Druhá půle přinesla vyrovnanou házenou, padaly branky na obou stranách, Vítkovice se postupem času začaly přibližovat ve skóre, většinou na dvougólový rozdíl. Závěr si již hosté zkušeně pohlídali a nepřipustili obrat ve skóre, za vítězství 19:20 Opatovice odvážejí oba body. Za předvedený výkon si zaslouží pochvalu kompletní tým!