Podlázky - Plzeň Újezd 21 : 22 ( 13 : 11 )

TJ Sokol Opatovice n.L. TJ Avia Čakovice  20:15 (13:7)

rozhodčí: Miroslav Beran z Bakova nad Jizerou
brankář – J. Hrubý, V. Pospíšil
obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, L. Dobruský, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 6x, Z. Bittner 5x, V. Bittner 4x, R. Staněk 3x, P. Hruška 1x, M. Bittner 1x

V nedělním utkání přivítali Opatovičtí druhého nováčka nejvyšší soutěže z Čakovic. Vše důležité se odehrálo již v prvním poločasu. Domácí přehrávali kombinacemi soupeře a navyšovali rychle skóre. V 10. minutě platil stav 5:2, ve dvacáté již 9:4. Dařilo se všem Opatovickým střelcům, obrana hrála soustředěně, své si odchytali i oba domácí gólmani. Poločas končil za stavu 13:7. Ve druhé části hry dostali příležitost všichni hráči z lavičky. Domácí stále drželi pohodlný náskok ve skóre, 45. minuta 16:10. Za hosty nejvíce hrozil povedenou střelbou z trestných hodů sedmibrankový L. Duchek. Vítězství a dva body za výsledek 20:15 zůstaly zaslouženě doma.