Nezvěstice - Rokytnice 16 : 10 ( 8 : 6 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Dioss Nýřany 17:18 (10:7)

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, Jakub Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 9x, R. Staněk 8x

V nedělním utkání, opět před skvělou návštěvou svých příznivců, nastoupili domácí proti lídru 1. ligy mužů z Nýřan. Od úvodu se hrála vyrovnaná házená s množstvím branek, 5. minuta 2:3, 12. minuta 4:5. Za domácí skvěle zakončoval Roman Staněk, u hostů se podobně dařilo M. Wisurovi. V dalších minutách začala Opatovickým dobře pracovat obrana s gólmanem V. Pospíšilem, skóre se tak mohlo postupně změnit na poločasový stav 10:7. Nýřany, pod tlakem z aktuálního výsledku, v obraně značně přitvrdily a na hřišti se tak hra zbytečně vyostřila. I ve druhé části hry zkoušeli hosté co jim benevolentní rozhodčí dovolí, hra se začala často přerušovat. V domácím dresu skvěle zakončovala dvojice útočníků R. Staněk a Z. Bittner, jejich branky udržovaly stále hratelný průběžný stav, i když hosté skóre srovnali, 45. minuta 13:13. Nýřany točily sestavu, v útoku se začalo dařit D. Krocovi. V posledních deseti minutách již hosté začali hlídat své průběžné vedení v utkání, 55. minuta 13:15. Domácí sympaticky bojovali do poslední minuty, ale na více než konečný stav 17:18 to tentokráte nestačilo. Přesto zaslouží poděkování za odvedený výkon.